Menü Simge

TEK KATLIKONUT ÖZELLİKLERİ

Tek katlı konutlar 3+1 olarak tasarlanmıştır. Taş duvar temel üzerine ahşap taşıyıcılarla inşa edilen yapının subasman seviyesi doğal taştır. Kot farkından doğan subasman seviyesindeki uygun alanlar depo amaçlı olarak kullanılabilecektir. Subasman seviyesi üzeri tüm cephe yüzeyi ahşap lambri ile kaplıdır. Çatı örtüsü olarak trapez sacın tercih edildiği yapıda su yalıtımı da yapılmıştır. Giriş kapısında çelik kapı, iç kapılarda ise amerikan panel kapı tercih edilmiştir. Ahşap panjurların kullanıldığı pencerelerde pvc doğrama tercih edilmiştir.

Giriş holü; zemini seramik, duvar ve tavan yüzeyi ahşap lambri ile kaplı olan mekanda geniş bir vestiyer de bulunmaktadır. Salon zemini ahşap, duvar ve tavan yüzeyi ahşap lambri ile kaplıdır. Mobilya duvar ünitesinin bulunduğu niş içerisinde televizyon tesisatı da yer almaktadır. Mutfak zemini ahşap, duvar yüzeyi fayans ve ahşap lambri, tavan yüzeyi ise ahşap lambri ile kaplıdır. Mutfak dolapları mdflamdan ihtiyaca yönelik olarak imal edilmiş, tezgahta ise granit tercih edilmiştir. Krom eviyenin kullanıldığı mutfakta buzdolabı, ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık ve çamaşır makinesi tesisatları ve yerleri düşünülerek tasarımı yapılmıştır.

Tüm odaların zemini ahşap, duvar ve tavan yüzeyleri ise ahşap lambri ile kaplıdır. Gömme dolap yerlerinin de bulunduğu tüm odalar ikişer kişinin kullanımına uygun büyüklüktedir. Banyo zemini seramik, duvar yüzeyi fayans, tavan yüzeyi ise ahşap lambri ile kaplı mekanda duş teknesi, duşkabin, klozet ve tezgah üstü lavabo bulunmaktadır.

Wc; zemini seramik, duvar yüzeyi fayans, tavan yüzeyi ise ahşap lambri ile kaplı mekanda klozet ve yarım ayaklı lavabo bulunmaktadır. Teras; zemini ahşap görünümlü seramik, tavan yüzeyi ise ahşap lambri ile kaplı mekanı ahşap korkuluklar çevirmektedir.