Menü Simge
Kurumsal
MİSYON
Doğru alanda doğru ve kaliteli projeler üreterek, insan yaşamına ve çevreye değer katan bir yaklaşımla, ilkesi her zaman en son teknikleri kullanarak sağlam, fonksiyonel ve estetik yapılar inşa etmek olan ve kullanıcı memnuniyetini birinci planda tutan bir anlayışın adıdır Esok Yapı.

VİZYON
Esok Yapı; imzasını attığı her projede kalitenin ve güvenin tercih edilen adresi olacaktır.

KURUCU MESAJI

ESOK YAPI, Metalurji-Malzeme Mühendisi, Ekonomist  OSMAN KARA  tarafından ESOK  Şirketler Grubu'nun yapı ve inşaat alanında faaliyet göstermek üzere kurulan firmasıdır.    
ESOK YAPI, tam müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ve cesur projeler üretmeyi hedef seçmiştir. Sağlık ve kaliteden ödün vermeden modern teknolojiyi kullanarak altyapı ve üstyapı projeleri üretirken kalıcı değerlere sahip işler yapmayı hedeflemiştir.
ESOK YAPI, tüm faaliyetlerinde güven ve çevreye duyarlılık öncelik olacak şekilde vizyon değerleri oluşturmak suretiyle çalışmalarını yürütmektedir. İnsanın en temel gereksinimi olan barınma ihtiyacını, ona en doğal ve modern imkanlarla sunmak için mimari proje ve diğer ilgili mühendislik birimlerini bir bütün olarak değerlendirerek gerçekçi ve uygulanabilir çözümlerle buna olanak sağlayan yaşam alanları tasarlamayı misyon olarak belirlemiştir.
ESOK YAPI, toplum ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseder ve bu duyarlılıkla toplumda farkındalık yaratan bir firma olma yolundadır. Gelişen bir kurum olma ve kalite kültürü oluşturmak için projelerinde her zaman tasarım odaklı çalışmaktadır. Tüm üretimlerinde teknolojiye uygun güncellemeler yaparak kalite sürekliliğini sağlamaktadır.

ESOK YAPI, vizyon ve misyonu doğrultusunda insan ve toplum değerlerinden ödün vermeden , tasarım odaklı, kaliteli projeler üretmeye devam etmektedir.

Osman KARA
Kurucu